telefonfacebookgoogle

Usługi

W naszej firmie, oprócz różnego rodzaju przedmiotów, umożliwiających promocję danej firmy, proponujemy szereg usług biurowych. Jedną z nich jest laminowanie. Pozwala ono na uszlachetnienie wydruku poprzez nałożenie na wydruk z obu stron cienkiej warstwy folii.

laminator1

Powoduje ono, iż wydruk jest odporny na zniszczenia, zachowuje przez długi czas swój pierwotny wygląd, ciężko go podrzeć bądź zniszczyć. Jednocześnie wyróżniają się wysoką wytrzymałością na wilgoć, skrajne temperatury, jak również promieniowanie słoneczne. Wydruki wielkoformatowe zalaminowane u nas w firmie można eksponować więc na zewnątrz, bez ryzyka utraty jakości.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam na realizacje zamówień zabezpieczenia wydruków o szerokości 127cm. Z jego pomocą naklejamy również wydruki/grafikę na podłoża płaskie (pcv, hips, plexi, itp.) Laminujemy także wydruki wielkoformatowe laminatem płynnym - satyną.

Zabiegi tego typu są niezbędne również przy wykorzystaniu grafiki na pojazdach. Specjalistyczna folia One Way Vision zapobiega zabrudzeniu się oczek lub zalaniu wodą, dzięki temu znacznie zwiększa się widoczność z wnętrza samochodu.

Oferowane przez nas usługi są niezwykle funkcjonalne. Można dzięki nim stworzyć wiele różnych ciekawych elementów. W zależności od potrzeb czy upodobań, można przy naszej pomocy wykonać estetyczne i eleganckie dokumenty, dyplomy, certyfikaty czy zaświadczenia.

Odpowiednio przygotowana folia świetnie sprawdzi się także podczas tworzenia elementów do oklejania samochodów czy różnego rodzaju powierzchni (witryn sklepowych, kasetonów, ścian i wielu innych).

Zgłoś się do naszej firmy, a pomożemy Ci stworzyć ciekawą formę reklamy, dostosowaną do Twoich potrzeb i preferencji. Dzięki odpowiedniej technice, będzie ona odporna na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.