telefonfacebookgoogle

Tablice i szyldy reklamowe

realizacja png

Przez reklamę zewnętrzną rozumiemy reklamę prezentowaną na wszelkiego rodzaju nośnikach: tablicach, kasetonach i pylonach świetlnych, billboardach, słupach ogłoszeniowych, grafiki przestrzenne umieszczane bezpośrednio na budynkach, płotach itp.

Podstawowym nośnikiem reklamy są tablice i szyldy reklamowe. Mogą być one wykonane na takich podłożach jak: polipropylen, PCV, Plexi, Dibond. Jednak istnieje możliwość wykonania bardziej efektownych reklam poprzez zastosowanie folii odblaskowej doskonale widocznej w nocy, wykonanie szyldu z grafiką płaską (plotowaną i drukowaną) lub przestrzenną (np. styrodur, litery 3D) lub wykonane z ciętej folii ploterowej. Wykonujemy również kasetony i pylony podświetlane z plexi, dibondu itp.

Zalecamy montaż specjalnymi kołkami lub taśmą dwustronną, zależnie od miejsca ekspozycji i od rozmiarów tablicy. Wszystkie Tablice reklamowe  mogą być mocowane bezpośrednio do ściany, bądź jako tablice wolnostojące za pomocą konstrukcji stalowych.

Proponujemy wykonanie tablic reklamowych i konstrukcji stalowych, transport i montaż w Państwa siedzibie. Doradzimy Państwu najkorzystniejsze rozwiązanie, które będzie spełniać Państwa oczekiwania.