telefonfacebookgoogle

Systemy wystawiennicze

realizacja png

solvent1

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE są bardzo przydatne dla firm, które często podróżują w celu przedstawienia swojej oferty. Taka forma reklamy jest prosta i szybka w montażu oraz demontażu. Podczas użytkowania elementy zachowują się stabilnie i dobrze prezentują się na róznego rodzaju targach , szkoleniach , prezentacjach.

ROLLUP-Y to systemy wystawiennicze stosowane do prezentacji reklamowej. Często są wykorzystywane na targach, szkoleniach, konferencjach itp. Duża zaletą rollup-ów jest szybki czas montażu. Grafika rozwija się i zwija do kasety stanowiącej podstawę standu. W komplecie zazwyczaj znajduje się torba, która zapewnia wygodny transport. Spośród równego rodzaju standów rollup-y zapewniają najlepszą ochronę grafiki w czasie podróży. Można do nich dokupić lampkę oświetleniową. Dostępny w różnych szerokosciach.
W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje rollup-ów:

• rollup-y jednostronne,

• rollup-y dwustronne,

• rollup-y z wymienną grafiką.

POTYKACZE czyli tzw. stojaki typu „A” są wykorzystywane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Najczęściej możemy je zobaczyć przed sklepami. Oferujemy:
O konstrukcji z PCV wykonane z płyt PCV o grubości 3 mm z bezbarwną przesłoną na plakat, lub bez przesłony, na których można zastosować folię samoprzylepną.
O konstrukcji aluminiowej z jedno lub dwustronną tablicą przymykową, które służą do ekspozycji plakatów w dowolnym formacie od A2 do B1 co daje możliwość częstego zmieniania reklamy. Stojaki są wyposażone w ogranicznik rozstawu nóg.

STOISKA TARGOWE
Naszym klientom oferujemy:

• wykonanie projektu graficznego zgodnie z życzeniami klienta,

• wykonanie zabudowy stoiska,

• wykonanie stoiska nietypowego,

• wykonanie grafiki także trójwymiarowej i liternictwa.

Ramki OWZ idealny nośnik plakatów.

ŚCIANKI WYSTAWIENNICZE charakteryzują sie dużą powierzchnią reklamową, łatwe w montażu i demontażu a także w transporcie.