telefonfacebookgoogle

Reklama na pojazdach

realizacja png

Reklama na pojazdach jest jedną z ważniejszych form prezentacji usług i produktów, gdzie niewątpliwą jej zaletą jest jej mobilność. Oznakowany pojazd znakomicie przyciąga uwagę innych kierowców, a co za tym idzie potencjalnych klientów.
Projektujemy i wykonujemy oklejanie samochodów, zarówno osobowych, ciężarowych jak również pojazdów komunikacji miejskiej. Aby spełnić Państwa oczekiwania, na początku wykonujemy symulację graficzną pojazdu Klienta, aby po akceptacji projektu przygotować grafikę, wydrukować i całość wykleić na samochodzie. Zapewniamy oklejanie samochodów foliami najwyższej klasy.

solvent1

1. Oklejanie samochodów
Grafika reklamowa umieszczana jest na karoserii lub szybach samochodu w formie znaków wycinanych z folii, wydruków pełnokolorowych na wysokiej jakości foliach wylewanych lub folii perforowanej One Way Vision stosowanej zazwyczaj do oklejania szyb. Wydruki zadrukowane można dodatkowo zabezpieczyć laminatem stałym bądź płynnym.

2. Folia magnetyczna
Alternatywnie do folii wyklejanych, można stosować folię magnetyczną. Folia magnetyczna oklejana jest zadrukowaną grafiką na białej folii samoprzylepnej lub wycinanych z folii samoprzylepnych. Reklamę na folii magnetycznej można wielokrotnie zdejmować i przenosić na inne pojazdy lub płaszczyzny metalowe. Takie rozwiązanie często stosowane jest na samochodach do nauki jazdy lub taksówkach.

3. Folia odblaskowa
Zaletą tego rozwiązania jest widoczność reklamy nawet w ciągu nocy. Folie odblaskowe charakteryzują się bardzo długą żywotnością kolorów.

4. Folia carbonowa
Najwyższej jakości folia Carbonowa. Posiada wyrazną strukurę wyczuwalną przy dotykaniu oklejonych przedmiotów. Idealna do oklejania elementów wnętrza samochodu jak i elementów zewnętrznych. Jest bardzo odporna na warunki atmosferyczne. Można stosować ją również do oklejania jednośladów, rowerów lub innych przedmiotów.