telefonfacebookgoogle

Pieczątki firmowe

realizacja png

Niezależnie od branży firmy czy jej wielkości, istnieje wiele elementów, które zwiększają prestiż firmy w oczach zarówno partnerów biznesowych, jak i i klientów. Często nawet niewielki przedmiot może zwrócić uwagę rozmówcy i zwiększyć jego zaufanie do usług danej firmy.

Nie od dziś wiadomo, że jednym z nich są firmowe pieczątki. Jednak aby odpowiednio spełniały swoje zadanie, powinny być wykonane z wytrzymałych materiałów i estetyczne. W naszej firmie znaleźć można wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które będą służyć przez długi czas.

Proponujemy Państwu bogatą ofertę pieczątek w automatach samotuszujących znanej, renomowanej firmy Trodat. Obszerna kolekcja automatów umożliwia wykonanie dowolnych pieczątek np. faxymil, exlibris, pieczątki imienne lub firmowe z logo.

Pieczątki wykonujemy metodą grawerowania laserowego gumy, co gwarantuje wysoką jakość wykonanej usługi oraz szybki czas realizacji. W ofercie posiadamy także datowniki, numeratory itp. Większość z oferowanych przez nas wariantów posiada specjalną, wyjmowaną szufladkę, dzięki czemu w prosty sposób można uzupełniać tusz.

Odpowiednio dobrana guma, z której tworzymy napisy wykazuje wysoką odporność na zniekształcenia oraz ścieranie, co zapewnia dokładny odcisk zarówno liter, cyfr, jak również innych kształtów.

W ofercie mamy do wyboru różne formaty, w bogatej kolorystyce. Dzięki temu możesz dostosować tego typu przedmioty do kolorystyki loga firmy czy według innych wytycznych.