telefonfacebookgoogle

Oklejanie witryn sklepowych

realizacja png

solvent1

Witryna sklepu lub zakładu usługowego spełnia nie tylko funkcję informacyjną ale i zachęca potencjalnych Klientów. Powinna być profesjonalnie zaprojektowana i wykonana. Oferujemy wyklejanie witryn sklepowych z kolorowych folii samoprzylepnych, z folii ,,mrożonych” lub z OWV.  W zależności od potrzeb oklejamy całą powierzchnię szyb, lub tylko wybrane elementy, również wycinane w dowolnym kształcie.

Dzięki oklejeniu witryny folią wyróżnią Państwo swój punkt handlowy lub usługowy i sprawią, że będzie on widoczny dla potencjalnych klientów już z daleka. Takie rozwiązanie zapewnia punktowi profesjonalny wygląd i podnosi jego rangę w świadomości klientów.
W FORMEDIA realizujemy wydruki i oklejanie stoisk targowych oraz witryn sklepów, szyb pomieszczeń biurowych i gabinetów lekarskich, witryn w galeriach handlowych i pasażach, witryn restauracji i innych punktów handlowo-usługowych.

Dodatkowym atutem folii jest możliwość wyboru różnych opcji w zakresie przepuszczalności światła oraz widoku. Specjalizujemy się także w foliach OWV – One Way Vision (zadruk widoczny z zewnątrz, natomiast od środka widać widok na zewnątrz z lekkim przyciemnieniem).
Folia z efektem szkła mrożonego doskonale natomiast sprawdza się w przypadku gabinetów medycznych i stomatologicznych czy salonów kosmetycznych, w których chcemy uzyskać efekt zasłonięcia widoku do wnętrza lokalu, bez rezygnowania z dostępu światła słonecznego. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i poznania pozostałych opcji oklejania witryn!