telefonfacebookgoogle

Druk cyfrowy

realizacja png

Druk cyfrowy daje nam silne i nowoczesne narzędzie marketingowe, jakim jest personalizacja, czyli umieszczanie zmiennych danych w publikowanych dokumentach.

Oznacza to, że wykorzystując tę metodę można w krótkim czasie wydrukować dowolne materiały. Dzieje się tak dzięki temu, że nie wymaga ona tworzenia specjalnych form drukowych – dane są przekazywane bezpośrednio z nośników danych do konkretnego urządzenia.

Brak konieczności przygotowywania formy sprawia, że czas realizacji zlecenia jest wyjątkowo krótki – do 12 godzin. Jednocześnie istnieje możliwość modyfikacji poszczególnych danych w trakcie realizacji zlecenia, co nie jest możliwe chociażby w druku fleksograficznym.

Jakość drukowanych materiałów w metodzie cyfrowej zależy przede wszystkim od wykorzystywanej maszyny. Dlatego w naszej firmie, dbając o zadowolenie klientów wyposażyliśmy nasz park maszynowy w niezawodne i funkcjonalne maszyny, pozwalające na świetną jakość druku.

Maszyny cyfrowe są wykorzystywane przede wszystkim do niskonakładowego druku materiałów szkoleniowych, zaproszenia z wdrukowanym indywidualnie imieniem, nazwiskiem, nazwą firmy, stopniem, karnety i bilety z unikalną numeracją, imienne dyplomy i certyfikaty, wizytówek, plakatów, ulotek, biletów, druków personalizowanych, papieru firmowego, katalogów, pocztówek, karnetów, naklejek, broszur, instrukcji, recept czy teczek.

Aby zamówić usługę w naszej firmie, należy skontaktować się z nami, a także przedstawić swoje preferencje, dotyczące chociażby formatu wydruku czy zastosowanego papieru. Usługę realizujemy na podstawie przesłanych nam danych i projektów.

Dzięki nam możesz stworzyć wiele ciekawych materiałów, które przyczynią się do zwiększenia prestiżu Twojej firmy, a co za tym idzie, większego zainteresowania potencjalnych odbiorców.

Wykonujemy zlecenia dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Proponujemy także atrakcyjne rabaty dla agencji reklamowych.