telefonfacebookgoogle

Dekoracje

realizacja png

Jeżeli planują Państwo remont, są w trakcie budowy, szukają pomysłu na odświeżenie ścian w swoim mieszkaniu lub szukają prezentu dla bliskiej osoby to możemy Państwu zaofetować:

• fototapety

• obrazy canvas

• fotomozajki

• szablony malarskie

• naklejki ścienne

• naklejki dla dzieci

• naklejki pod szkło

• dekoracje 3D.

Jeżeli chcemy aby nasze mieszkanie wyglądało modnie i wyjątkowo wystarczy czasami zmienić kilka dodatków. Wybierać możemy spośród ogromnej ilości gotowych wzorów lub wykonać własne projekty. Na ścianie możemy umieścić ślubne zdjęcia, pamiątkę z wakacji, podobiznę kota czy zdjęcia dzieciaczków - nie ma też ograniczeń co do wielkości. Nadają się do kuchni, salonu, łazienki i pokoju dziecka. Dobierzemy materiał zgodny z jego miejscem przeznaczenia.
Świadczymy również usługę wyklejania u klienta.

1. Fototapety drukowane są na papierze bądź materiale winylowym. Są często stosowane w mieszkaniach,  reustauracjach i pubach.
Wzory Fototapet można wybrać z gotowych wzorów lub przesłać swoje zdjęcie wraz z parametrami wydruku (wymiary, materiał, efekty, np. sepia) na nasz adres.

2. Obrazy
Wykonujemy obrazy na różnych podłożach, m. in. na płótnie, pcv, papierze foto.

• Canvas są to wydruki cyfrowe na materiale imitującym płótno malarskie i naciągnięte na drewnianą ramę. Obrazy posiadają zadrukowane boki i dzięki temu nie wymagają oprawy i są gotowe do zawieszenia na ścianie. Taki obraz to doskonała pamiątka ślubna czy niepowtarzalny prezent. Nasze obrazy są zawsze dodatkowo zabezpieczane warstwą werniksu, który oprócz ochrony nadaję zdjęciu niesamowitego nasycenia kolorów oraz połysk.

• PCV wydruki są aplikowane na 3mm lub 5mm lekkim PCV dodatkowo zabezpieczone folią przed wycieraniem ( do wyboru błyszczący lub matowy laminat).
W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju obrazy łączone: tryptyki, pentatyki lub w dowolnej innej konfiguracji. Ich układ jest uzależniony jedynie od Państwa fantazji.

3. Naklejki
Oferujemy Państwu różne rodzaje wydruków na foliach samoprzylepnych. W zależności od miejsca i sposobu aplikacji wydruku dopbierane są różne rodzaje podłoża.

• Naklejka laminowana - wydruk na folii samoprzylepnej przeznaczony do aplikacji na płaskich powierzchniach (np. laminowana płyta wiórowa, PVC, blacha). Jest to rozwiązanie stosowane zarówno jako nośnik reklamy jak również jako element dekoracyjny. Idealne rozwiązanie to na przykład drzwi w szafie przesuwnej. Maksymalna szerokość jednego elementu to 130 cm. Wydruk jest pokryty dodatkową warstwą laminatu ochronnego, który pozwala na bezpieczne zmywanie dekoracji, zabezpieczając ją przez ścieraniem wzoru. Na życzenie Klienta możemy zastosować laminat błyszczący lub matowy.

• Naklejka pod szkło - wydruk na folii z grafiką umieszczoną od strony kleju. Jest to rozwiązanie dedykowane do klejenia na bezbarwnych nośnikach (np. szkło, pleksa).  Idealnie sprawdza się jako dekoracja drzwi w szafach przesuwnych oraz blatów stołów i ław. Maksymalna szerokość to 130 cm

• Naklejka bezbarwna - witraż - wydruk realizowany na folii bezbarwnej przeznaczony do bezbarwnych nośników (szkło, pleksa). Jest to idealne rozwiązanie dekoracyjne w miejscu, którym chcemy zachować całkowitą lub częściową przezierność szyby. W zależności od porządanego stopnia przezierności wydruk jest realizowany albo na całkowicie bezbarwnej folii, albo na folii imitującej szkło mrożone. Maksymalna szerokość jedengo elementu to 130 cm.

• Naklejka magnesowa - wydruk na folii samoprzylepnej przyklejonej do podłoża magnetycznego. Jest to rozwiązanie idealne do dekoracji np kuchennych urządzeń AGD, typu lodówka lub zmywarka. Na życzenie Klienta wydruk może być błyszczący lub matowy. Maksymalna szerokość wydruku jednego elementu to 60 cm

• Naklejki ścienne - kolorowe naklejki dla dzieci o różnorodnej teamtyce.

4. Fotomozaika jest to dowolne zdjęcie lub logo firmy możemy przekształcić w fotomoziakę i nakleić na różne powierzchnie lub umieścić na ramce i zawiesić jak obraz. Efekt obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

5. Szablony malarskie mogą być zrobione z tworzywa sztucznego i nadają się wtedy do wielokrotnego użycia. Proponujemy także szablony samoprzylepne, gdzie każdy szablon może być naklejką i odwrotnie.

6. Dekoracje 3D są to przestrzenne formy wykonane ze styroduru, malowane na dowolny kolor lub uszlachetnione licem z plexi.